ay-ze 10 Takipçi | 14 Takip
Kategorilerim

MODA

GÜZELLİK

DEKORASYON

Diğer İçeriklerim (17)
Tüm içeriklerim
Takipçilerim (10)

EL BAKIMI

2012-09-27 17:56:00
EL BAKIMI |  görsel 1

 

Tırnak Temizliği - Tırnak Bakımı - Tırnaklarımıza Nasıl Manikür Yaparız?


 

1]Tırnaklarınızı temizledikten sonra elinize yumuşatıcı bir krem uygulayın. Böylece elleriniz nemlendirilmişTırnak Temizliği - Tırnak Bakımı - Tırnaklarımıza Nasıl Manikür Yaparıztırnaklarınız da canlandırılmış olur.

 2]Tırnaklarınızı orijinal şekline sadık kalarak törpüleyin: ovalTırnak Temizliği - Tırnak Bakımı - Tırnaklarımıza Nasıl Manikür Yaparız kare veya yuvarlak.

Yumuşak bir törpü kullanınTırnak Temizliği - Tırnak Bakımı - Tırnaklarımıza Nasıl Manikür Yaparız sert törpüler tırnakları bozar. “Git gel” şeklindeki törpülemeden kaçının. “Dıştan içe” doğru törpülemeye çalışın. 3] Dört yüzeyli bir törpüyle tırnaklarınızın çiziklerini yok edecek şekilde yüzeyini düzeltin.

4]Manikür çubuğunun ucuna (tahtadan yapılmış çubukları tercih edin) pamuk dolayarak oksijenli suya batırın ve tırnağınıza doğru uzamış olan etlerinizi iterek yumuşatın. Bir manikür pensiyle bu ölü etleri düzgünce kesin. 


5]ManikürüTırnak Temizliği - Tırnak Bakımı - Tırnaklarımıza Nasıl Manikür Yaparız tırnaklarınıza kalsiyum bazlı bir kuvvetlendirici sürüp yada dilediğiniz ojeyle tırnaklarınızı renklendirerek kurumaya bırakıp bitirin.

 

0
0
0
Yorum Yaz